Home

Merrjep vetura ford fiesta

Bmw Opel astra audi a6 citroen c3 Seat Polo Vw polo ford mondeo aksidentuar Pikap Audi 80 Golf4 golf 6 Mercedes E 220 Ford Focus fiat bravo golf 5 Citroen c4 pa dogan automatik Renault vetura 049 797 767 Mercedes ford Peugeot opel meriva citroen shkoda Ford galaxy Kia dacia 1.4 Jeep Hyndai goma Peugot Ford ka Ford fiesta Opel corsa 1.2 Golf 3. Kërkoni shpallje në MerrJep.com. Të gjitha Makina Vetura Ford Fiesta Pejë Makina / Vetura / Ford / Fiesta / Dje 19:17 FORD FIESTA AUTOMATIK Viti: 2015. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. 04 Shk 12:21 U shit flm merjep.Shes ford 1.4 dizell 90 ps 2011. Viti: 2011. Kilometrazha: 160 000 - 169 999. 24 Dhj 09:17. golf 5 Opel astra ford fiesta Opel zafira Ford focus 1.6 Peugeot 301 Ford shitet Pjese per ford fiesta ford fiesta 2010 ford fiesta 1.4 tdi Gearsup Solutions Shpk Ford fiesta sport 1.8 Fort fiesta 1.3 benzin 200

  1. Kërkoni shpallje në MerrJep.com. Të gjitha Makina Vetura Ford Fiesta Fushë Kosovë Makina / Vetura / Ford / Fiesta / Sot 15:18 Shitorja Prime rent a car . 15 EUR Viti: 2014. Kilometrazha: 5 000 - 9 999. Sot 13:47 Shitorja Prime rent a car. 15 EUR Viti: 2012. Kilometrazha: 10 000 - 14 999. Dje 07:02.
  2. Ford Grand C-max 1.6 dizell 7 ulese 2015 viti. Histora e veturës. 4 600 EUR. Viti: 2015. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Dje 17:45
  3. Kërkoni shpallje në MerrJep.com. Të gjitha Makina Vetura Ford Fiesta Feriza
  4. Shes Ford Fiesta 1.2 benzin 16V Viti: 1999 Nuk ka regjistrim por mund te regjistrohet Ne gjendje te mire teknike Vjen me bandasha me guma te dimrit dhe me fellne me goma te veres Timon sport Per me shume informata kontakto: +383 49 231 132 viber whatsapp nr tel et
  5. Ford fiesta ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine. Gjej Ford fiesta në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford fiesta ne shitje të ndryshëm si, Ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme
  6. Ford Fiesta 1.4 Tdci I doganuar importuar nga zvicra liber t servisit automatik klim ac tempomat 5dyer 5ulse senzora tshiut senzora tparkimit etj. Vetura në shitje Ford Fiesta . Kjo veture ka pasur 3695 vizita Ndryshimi i fundit: 03/10/2017 20:01 . E shitur. Auto Ruzhda Sh.p.k 044 414 777 , 045 414 777. Gjila
  7. MirLir.com: Ford | Vetura në shitje në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani Ford | Vetura në Kosovë ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire

MirLir.com: Ford | Vetura në shitje në Shkodër - Kerkoni ose postoni tani Ford | Vetura në Shkodër ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire MirLir.com: Vetura në shitje në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani Vetura në Kosovë ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire MirLir.com: Vetura në shitje në Ferizaj - Kerkoni ose postoni tani Vetura në Ferizaj ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire MirLir.com: Vetura në shitje në Pejë - Kerkoni ose postoni tani Vetura në Pejë ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire Ford Fiesta 1.4 Viti 2007 Dogana e paguar Ardhur nga Zvicra Historiku i makinës. 2 390 EUR Viti: 2007. MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet! MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes.

Fiesta Ford Vetura Pejë - MerrJep

Fiesta Ford Vetura Prishtinë - MerrJep

MirLir.com: Vetura në shitje në Mitrovicë - Kerkoni ose postoni tani Vetura në Mitrovicë ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire Vetura në shitje Ford Ford Fiesta me Autopilot në Kamenicë Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Më të vizituarat Filtro rezultatet. Kërko sipas termit Vetura në shitje Ford Ford Streetka në Elbasan Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Më të vizituarat Filtro rezultatet. Kërko sipas termit. Marka Modeli. Shes Ford Fiesta 1.4 TDCI 5 PORTA e vitit 2007. Makina esht me dogan e paguar, gati per targa. Ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike. E paster brenda dhe jashte. Per me shume info kontaktoni cel 0693332515 -----FJALE KYCE-----bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.q audi bmw golf pollo opel seat tauran mercedes.

Vetura në shitje Ford Ford Capri në Prishtinë më të lirat Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Më të vizituarat Filtro rezultatet. Kërko sipas termit Oplev Ford FIESTA hos Ejner Hessel fra 186.990 kr. Book din prøvetur online. Vi har holdt Danmarks bedste bilkunder godt kørende siden 1968 Shitet vetura Ford Fiesta 1.5HDI ne gjendje te rregullt, per me shume informata mund te na kontaktoni ne numer 049 962 435 Vetura Ford Fiesta Ford, Fiesta në gjithë Kosovën Foer fiesta 1.3 benzin . 4 900 EUR Shpallja e kompanisë Shitet nga: N.T.P Lami 05 Korr 22:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime. Kërkoni shpallje në MerrJep.com. *kombi* Të gjitha Makina Vetura Ford

Fiesta Ford Vetura Fushë Kosovë - MerrJep

MirLir.com: Ford | Fiesta | Vetura në shitje në Prishtinë - Kerkoni ose postoni tani Ford | Fiesta | Vetura në Prishtinë ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire MirLir.com: Automjete në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani Automjete në Kosovë dhe Shqipëri ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire ford focus C class Audi A6 Golf 5 Audi A3 audi a4 Benz Audi Toyota auris Toyota hilux Vetura Ford c max benzin gaz Ford fiesta 2010 Auris fiat Makina benzin gaz Nisan 4×4 Toyota corola verso Corolla skoda octavia Toyota corola opel zafira makina ne shitje sot Makina Ford focus 2001 6+1 gaz Nissan qashqai Ford fiesta 2009 C klass Opel astra. Ford Focus 2003, manuale, diesel - Makina e Motorra / Vetura: Ford Fiesta - Makina e Motorra / Vetura: Opel Zafira - Makina e Motorra / Vetura: Audi A4, viti 2002 - Makina e Motorra / Vetura: BMW 7 - Makina e Motorra / Vetura: Volkswagen Polo, 1.4 TDI - Makina e Motorra / Vetura: Golf IV, 2000, TDI, 1.9 diesel - Makina e Motorra / Vetura: Benz. Mund të ju befasojë, por a e dini se vetura më e vjedhur gjatë vitit 2018, nuk ishte një veturë luksoze. Këto të dhëna janë publikuar nga mediat britanike, sipas të cilave, lloji i veturave, cak i hajnave nuk ishte një makinë sportive ose një xhip, por ishte në të vërtetë një Ford Focus

Merr nje email ditor me njoftimet me te fundit ne kete kategori Opel Astra, motorr 1.7 Diesel, viti 2001, portobagazh - Makina e Motorra / Vetura: Ford Fiesta, viti 2001, nafte 1.8 - Makina e Motorra / Vetura: Opel Corsa, 2003 - Makina e Motorra / Vetura: Benz A Class - Makina e Motorra / Vetura: Volkswagen Polo - Makina e Motorra / Vetura. Makina.al është platforma më e mirë për shit-blerje të makinave dhe veturave.Gjeni makinën dhe veturën tuaj ideale në mesin e mbi 300.000 njoftimeve dhe shpalljeve për makina ne shitje.Kërkoni në bazë të markës, modelit, çmimit dhe lokacionit. Gjeni ofertën e duhur në njoftimet për vetura ne shitje dhe makina ne shitje.. Makina.al ju mundëson të shisni direkt tek.

Ford Vetura në gjithë Kosovën - MerrJep

  1. ? Rikthe fjalëkali
  2. Vetura Ford fiesta ende nuk lëviz, shoferi bën me dorë, thotë diçka.Unë mendoj se ai po na shan, ne të dyve, mua dhe këtë gruan, që tashmëka ndezur cigaren, dhe nuk shikon fare nga dera e hapur e veturës. Qëkurmbërrita në stacion, nuk kisha aspak dilemë se do të prisja autobusin. Po sotËshtë babai që merr në.
  3. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe b ,kategori,ose vendndodhje Artanë ,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë.

Ferizaj Makina Vetura Ford Fiesta MerrJe

Vetura në shitje Ford Fiesta - Veturaneshitje

Shitet Ford Fiesta 1Ford Fiesta 2011 | Lipjan

Video: Opel Vectra ne Shitje Njoftimet ne MerrJep

Shitet ford fiesta 1FORD FIESTA OLDTIMER (1983) | FerizajShitet Ford Fiesta 1Ford Fiesta 1